Lanolín prací prášok na na vlnu Vlnka 3 l

Značka
Lanolín

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Tento prací gél kupujem opakovane.
    Som s ním veľmi spokojná.

• Krásne vonia, dobre perie, naozaj vhodný na vlnu všetkých druhov
  • , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Produkt som si objednala, aby som mohla ošetrovať objednané produkty. Zatiaľ som ho nevyskúšala.

Značka
Lanolín

Na údržbu oblečenia, ortéz aj lôžkovín z ovčej vlny odporúčame náš jemný tekutý prostriedok na pranie vlny Lanolín. Lanolín ochraňuje vašu bielizeň z prírodných materiálov, prírodného vlasu, pletený tovar, prestieradlá, deky, záclony a veľa ďalšieho. Vďaka obsahu čistého lanolínu perie veľmi jemne a dôkladne, nemení farbu bielizne ani tvar oblečenia. Lanolín je voči pokožke veľmi šetrný, PH hodnota chráni pokožku aj textílie. Pri praní v práčke použite cyklus na vlnu a perte vo vode na max 30 °C. Nepoužívajte mydlo alebo pracie prášky obsahujúce enzýmy, bielidlá alebo prostriedky, ktoré sú alkalické. Nikdy nepoužívajte aviváž - môže zničiť prirodzené vlastnosti vlny. Žmýkať môžete ručne alebo v práčke na nízkych otáčkach. Pri praní v ruke vlnené výrobky dôkladne opláchnite v teplej vode. Sušiť môžete aj vonku, odporúčame sa však vyhnúť extrémnemu priamemu slnečnému žiareniu, aby vlna nevybledla. Vyhnite sa radiátorom, parnému potrubiu a ventilátorom kúrenia - mohlo by dôjsť k poškodeniu. Objem balenia: 3 l Zloženie: 5% alebo viac, ale menej ako 15% aniónové povrchovo aktívne látky 5% alebo viac, ale menej ako 15% neiónové povrchovo aktívne látky menej ako 8% lanolín

Chloroacetamide

Sodium Benzonate

Parfum Tento produkt je vyrobený v Českej republike.

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Tento prací gél kupujem opakovane.
    Som s ním veľmi spokojná.

• Krásne vonia, dobre perie, naozaj vhodný na vlnu všetkých druhov

• príjemná vôňa

• obsah lanolínu

Odporúčam tento prací gél aj pre obsah lanolínu. V budúcnosti si ho znovu kúpim.

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Zatiaľ som prala len jednu vlnenú deku, rozmer sa nezmenil

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

• Veľmi vhodný na pranie vlny, pletenín a funkčného oblečenia.